wstecz

Nasze sukcesy

archiwum 2012-2021

Chińskie Impresje

 

Sukcesy Brax

Dotarły do nas znakomite wieści. Zespół Tańca Współczesnego BRAX znowu z licznymi nagrodami. Zespół wziął udział w XIII edycji ogólnopolskiego konkursu "Maraton Artystyczny" w Kołobrzegu (online).
Pałac Młodzieży reprezentowały: grupa BRAX IV,  która otrzymała I miejsce w swojej kategorii wiekowej oraz grupa BRAX VI, której jurorzy przyznali miejsce II. Dodatkowo zatańczył duet Ewa Rzysko i Roksana Krotoszyńska, które wygrały w kategorii taniec współczesny. W tej samej kategorii zatańczyły debiutujące siostry Zuzanna i Martyna Poreda, które także stanęły na podium zajmując III miejsce. Ale to nie koniec nagród ponieważ pani Beata Rewolińska, prowadząca BRAX, otrzymała jako jedyna nagrodę specjalną dla najlepszego choreografa.

 

  • Zdjęcie: 6004.jpg
  • Zdjęcie: 4385.jpg
  • Zdjęcie: 23.jpg
  • Zdjęcie: 169056988_1030705820791499_8181191742744282997_n.jpg

 

„Świat Roślin Owadożernych” oczami Igi Klein

Dzielimy się z Wami dobrą nowiną. Nasza utalentowana uczestniczka Iga Klein do wielu zdobytych przez siebie nagród i medali dokłada następny sukces. W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Świat Roślin Owadożernych” w Szczecinie Iga zdobyła III nagrodę. Jesteśmy dumni z naszej Igi, bo zauważona została pośród 6000 nadesłanych prac z całej Polski". Gratulujemy!

 

"Digi-Talenty Jesień 2021"

Lila Laskowska, uczestniczka rockowych warsztatów wokalnych w Pałacu Młodzieży, została laureatką 1. stopnia XX Międzynarodowego Konkursu "Digi-Talenty Jesień 2021" w kategorii wokalnej. Nauczycielem Lili jest pan Jarosław Pabijan. Gratulujemy! #digitalenty

   

Sukces zespołu tanecznego Amulet

W miniony weekend (5-7.11.2021) Zespół Taneczny Amulet prowadzony przez panią Annę Bebenow wziął udział w Mistrzostwach Polski WADF w Białych Błotach i zdobył III miejsce. Gratulujemy!

  • Zdjęcie: 4.jpg
  • Zdjęcie: 1.jpg
  • Zdjęcie: 3.jpg
  • Zdjęcie: 5.jpg
  • Zdjęcie: 2.jpg

Medal dla Dziecięcej Akademii Sztuki na Międzynarodowym Konkursie Plastycznym w Japonii!

Nieprawdopodobne ale prawdziwe po raz kolejny Dziecięca Akademia Sztuki zdobyła uznanie  51 Międzynarodowego Konkursu Plastycznego w Japonii. Na cieszący się wielką popularnością konkurs nadesłano w tym roku ponad 11 tysięcy prac z całego świata w tym 1791 z Polski. Uczęszczająca od 5 lat na zajęcia Dziecięcej Akademii Sztuki 8.letnia Iga Klein zdobyła brązowy medal w tym prestiżowym konkursie.  Radosna  nowina dotarła do nas już teraz, a na medal musimy poczekać aż trafi do nas z dalekiej Japonii. Dodajmy, że talent Igi został wyróżniony przez japońskich jurorów po raz drugi. Zdobyła ona już Międzynarodowe wyróżnienie w roku 2018. Praca na medal powstała pod kierunkiem Zofii Zaczek i Romany Krakowskiej.